The Sims to seria której raczej nikomu nie trzeba przedstawiać. Można nawet powiedzieć, że jest to jeden z najlepiej zarabiających tytułów w portfolio EA. W najbliższym czasie może ponownie wrócić na szczyty sprzedaży ponieważ The Sims Mobile zmierza do naszych telefonów i tabletów.

large.img

Kształtuj historię rodzinną swoich Simów z pokolenia na pokolenie! Kiedy Twoi Simowie osiągną cele zawodowe i przejdą na emeryturę, w nagrodę otrzymasz pamiątki, które odblokowują ścieżki kariery i hobby dla przyszłych pokoleń, sprawiając, że życie kolejnych Simów staje się jeszcze bogatsze.

Powyższy tekst pochodzi z oficjalnej strony The Sims Mobile która jest przedstawiana jaki nowy rodzaj rozrywki w świecie Simów. Patrząc na możliwości które dawało nam The Sims 3 to powinniśmy oczekiwać rewolucji, bo to co dostaliśmy w obecnie dostępnej wersji The Sims można nazwać demem technologicznym. Miejmy nadzieję, że tym razem EA nie będzie mijać się z prawdą i dostaniemy rzetelnie przygotowany tytuł. Niestety obawiam się, że The Sims Mobile będzie darmowym tytułem w którym będzie mnóstwo IAP.

Obecnie The Sims Mobile jest dostępne tylko w brazylijskim App Store, prawdopodobnie gra pojawi się na pozostałych rynkach w ciągu kilku najbliższych dni. Gdy tylko będzie możliwość pobrania gry w polskim App Store dam Wam znać.