Skoro już wiemy jak wyglądają nowe MacBooki Pro to warto by dowiedzieć się ile będą kosztować. Niestety okazało się, że zakup nowego laptopa od Apple to będzie spory wydatek. Cena zaczynają się od 7499 zł za podstawowy model MacBook Pro 13″ bez Touch Bar. Co lepsze okazuje się, że ten model jest o wiele słabszy od tych wyposażonych w dotykowy panel. MacBook pro 13 ceny

Za 8999 zł możemy mieć podstawowego MBP 13″ z Touch Bar. Co już jest wysoką ceną jak za komputery który nie przeszedł wielkich zmian pod kątem technicznym.

Wypaśna wersja MacBook Pro 13″ to kosz 14 319 zł, nic więcej chyba nie muszę mówić.

macbook pro 13 na wypasie

Prawie 15k zł za 10h pracy na baterii ? To ja podziękuje

W przypadku MacBook Pro 15″ jest jeszcze lepiej bo ceny zaczynają się od 11 999 zł. W tym modelu nie ma opcji bez Touch Bar. Ale można dokupić dysk SSD 2TB :)

macbook pro 15 2016 ceny

Wisienką na torcie absurdu jest najmocniejsza specyfikacja MacBook Pro 15″ w cenie 21 099 zł. Za taką kwotę można kupić iMac 5K + MacBook 12″ i będzie to równie dobre rozwiązanie.

macbook pro 15 cena

Uważam, że zakup nowego MacBook Pro jest sporym wydatkiem który nie jest uzasadniony wprowadzonymi zmianami. Oczywiście Touch ID znacząco ułatwi codziennie czynności związane z bezpieczeństwem, ale chyba nie jest to warte aż tak wielkich pieniędzy.