Dzisiaj o 9:00 ruszyła przedsprzedaż iPhone 7 dla krajów które Apple zakwalifikowało do pierwszego rzutu. Jak to zwykle bywa większość modeli jest już niedostępna. A my musimy jeszcze troszkę poczekać.

Od godziny 9:00 ludzie jak szaleni odświeżali stronę Apple Store w nadziei, że uda im się zamówić iPhone 7 lub iPhone 7 Plus. Żałujcie, że nie widzieliście tej paniki gdy o 9:03 strona dalej była niedostępna. Część redaktorów z wiodących stron o tematyce Apple z naszego kraju była załamana, że nie mogą kupić sobie różowego iPhone. Ja naprawdę rozumiem chęć posiadania najnowszego sprzętu od Apple, ale kurde to są dorośli ludzie a zachowują się jak dzieci.

Kiedy rusza przedsprzedaż iPhone 7 w Polsce ?

Jak możemy przeczytać na stronie Apple klienci z Polski będą mogli składać zamówienia od 23 września. Niestety na tą chwilę nie wiadomo kiedy zamówienia będą wysyłane do klientów. Postanowiłem napisać do osoby z Apple u której zawsze składam zamówienia, by dowiedzieć się troszkę więcej w temacie. Jak tylko dostanę jakiekolwiek informacje to uzupełnię ten wpis. Do tego czasu pozostaje wyczekiwać 23 września :)

Link do App Store iPhone 7

—-AKTUALIZACJA—

Z informacji jakie uzyskałem od pracownika Apple w Polsce w tym roku nie będzie przedsprzedaży. Czyli po prostu od 23 września będzie można zamawiać wybrany model iPhone 7. Może to oznaczać, że Apple prawdopodobnie ma zamówią jeszcze większą liczbę uprzędzeń niż w poprzednim roku.