Jakiś czas temu prezentowałem wam koncept iPhone 6c, a od dzisiaj krążą po sieci zdjęcia które ponoć mają przedstawiać nowy „budżetowy” smartphone Apple.

Dawno nie było żadnych ciekawych ploteczek z podwórka iPhone 6c, do dzisiaj. Jak możecie zobaczyć na poniższych zdjęciach do sieci „wyciekły” zdjęcia na których możemy zobaczyć jak prawdopodobnie będzie wyglądać nowy plastikowy smartphone Apple. 

Dolna część iPhone 6c

Różnice między iPhone 5c a rzekomym iPhone 6c widać już na pierwszy rzut oka. Miejsce na lampę aparatu wygląda dokładnie tak samo jak ta w iPhone 5c co może zwiastować, że nowy produkt Apple otrzyma aparat od swojego starszego brata. Możemy się również spodziewać, że optyka aparatu nie będzie wystawać poza obudowę telefonu tak jak to jest w przypadku iPhone 6.

Drugą ciekawostką jest wygląd dolnej części telefonu, bo tam wprowadzono dość poważną zmianę. Wygląda to tak jakby Apple planowało wyposażyć go w głośniki stereo.
Apple iPhone 6c tylna część obudowyWiadomo to takich „przecieków” trzeba podchodzić z lekka dozą niedowierzania. Ale od premiery iPhone 5 generalnie prawie każda ploteczka potwierdzała się na prezentacjach Apple. Zobaczymy jak to będzie w przypadku iPhone 6c. Co będzie plotką ? Istnienie takiego modelu czy może to jak będzie wyglądał. Po niezbyt spektakularnym sukcesie iPhone 5c, być może Apple przemyślało sprawę i naprawdę dostaniemy budżetowego iPhone.

źródło: future supplier