Weteran kawalerii USA i płatny morderca Booker DeWitt zaciągnął zobowiązania wobec niewłaściwych ludzi i jego życie zawisło na włosku. Teraz ma tylko jedną szansę, aby wyczyścić swoją kartotekę. Musi ocalić Elizabeth, tajemniczą dziewczynę, porwaną w dzieciństwie i uwięzioną w powietrznym mieście Columbia. Booker i Elizabeth są zdani tylko na siebie i podczas wspólnej ucieczki wytworzy się między nimi silna więź. Razem nauczą się używać powiększającego się arsenału broni i wykorzystywać nowe możliwości podczas walk w chmurach na zeppelinach, w szybkich pojazdach Skyline i na ulicach Columbii. W ten sposób będą walczyć z zagrożeniami, jakie na nich czyhają w powietrznym mieście, dążąc do odkrycia jego mrocznej tajemnicy.

[youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=k6U2tE62goc”]

CHARAKTERYSTYKA:

  • Miasto w chmurach – zostaw w dole świat Rapture, aby wznieść się ponad chmurami do Columbii. Cud techniki, powietrzne miasto, to piękny i tętniący życiem świat, skrywający jednak mroczną tajemnicę.
  • Nieprawdopodobna misja – akcja rozgrywa się w 1912 r.: płatny morderca Booker DeWitt musi ocalić tajemniczą dziewczynę uwięzioną w powietrznym mieście Columbia — w przeciwnym wypadku nie wyjdzie z tego żywy.
  • Celuj, bij i zabij – zmień pojazdy Skyline w uzbrojone kolejki górskie, pędząc nimi przez miasto w chmurach, twardą ręką wymierzaj sprawiedliwość.
  • Rozdarcia w czasoprzestrzeni – otwórz dziurę w czasoprzestrzeni, aby przenieść się na pole walki i zmienić bieg wydarzeń, ściągając broń, wieżyczki i inne rekwizyty nie wiadomo skąd.
  • Moc Vigorów – rzucaj eksplodujące kule ognia, ciskaj błyskawice, uwalniaj stada wron. Vigory, niszczycielskie moce, będą Cię pchać do walki ze wszystkimi przeciwnikami i dodadzą Ci sił.
  • Walcz jak chcesz – dzięki śmiercionośnej broni, potężnym Vigorom i możliwości otwierania dziur w czasoprzestrzeni możesz wypracować własny styl walki oraz wymyślić sposób na uwolnienie Elizabeth z powietrznego miasta Columbia i odzyskanie wolności.
  • Tryb 1999 – po skończeniu rozgrywki BioShock Infinite możesz odblokować Tryb 1999 skierowany do doświadczonych graczy poszukujących wyzwań godnych minionej epoki.
Minimalne wymagania
MAC OS X 10.8.4
CPU TYPE Intel Mac
CPU CORES 2
CPU SPEED 2.2 GHz
SYSTEM RAM 4 GB
DRIVE SPACE 30 GB
VIDEO RAM 512 MB
VIDEO (ATI) ATI Radeon HD 4670 Add a Tooltip Text
VIDEO (NVIDIA) NVIDIA GeForce GT 640MAdd a Tooltip Text
VIDEO (INTEL) Intel HD Graphics 4000Add a Tooltip Text
Tabela pochodzi z MacGameStore

BioShock Infinite – 26,69zł
BioShock Infinite – Season Pass – 17,77zł
BioShock Infinite: Burial at Sea – Episode 1 – 13,34zł
BioShock Infinite: Burial at Sea – Episode 2 – 13,34zł
BioShock Infinite: Clash in the Clouds – 4,42zł
BioShock Infinite: Columbia’s Finest – 4,42zł
BioShock Infinite Starter Pack – 53,37zł

*Podane ceną są tylko orientacyjne, wszystko zależy przelicznika i rodzaju przewalutowania z jakiego korzysta wasz bank.

Źródło: lowcygierxboxmarketplace