To już druga odsłona serii Niezbędnik z Cydii, którą mam przyjemność wam przestawić. Dzisiaj mamy kilka ciekawych dodatków do Safari, znajdzie się coś dla wielbicieli YoutTube i kilka innych ciekawych moim zdaniem tweaków z Cydii. Zapraszam do czytania i testowania.

 

 

 

 

EnhancedTabs (darmowe) – tweak zmieniający funkcję „otwórz w nowej zakładce” tak aby otwierała się w tle, zamiast przerzucania jej na wierzch.

GridTab for Safari ($1.5) – dzięki tej modyfikacji mamy możliwość przeglądania wszystkich otwartych kart w Safari jako siatkę, co o wiele ułatwia ich przeglądanie.

Home Button in Safari ($0.99) – jest to odpowiednik przycisku home z Safari w OS X

Pull To Refresh Safari (darmowe) – odświeżanie strony w takim sam sposób jak to się robi w aplikacji Facebook czy Twitter, wystarczy pociągnąć w dół lub górę aby odświeżyć stronę.

Safari Omnibar (darmowe) – po instalacji tego dodatku pasek adresu w Safari będzie spełniał te same funkcje co w OS X, czyli wpisywanie adresu storny www i funkcji szukaj. Dodatek wspiera również szukanie zawartości na stronie. Polecam ten dodatek.

f.lux (darmowe) – kolejny odpowiednik świetnej aplikacji z OS X, która dostosowuje kolory ekranu w zależności od pory dnia. Powoduje to, że nasze oczy nie męczą się podczas czytania w porach nocnych.

ProTube Extension for YouTube ($1.99) – modyfikacja aplikacji YouTube z AppStore. Dodaje nam możliwość samodzielnego wybrania jakości odtwarzanego video. Możemy pobrać filmik na nasze iUrządzenie lub samo audio. Wszystkie reklamy są zablokowane ;) Kolejny tweak który trzeba mieć obowiązkowo jeśli korzystasz z YouTube

AdBlocker ($2.19) – tego chyba nie trzeba wyjaśniać :)

Emblem ($1.99) – kompletnie zmienia wygląd notyfikacji w na ten sam z OS X :)

MountainCenter ($2.99) – kolejna modyfikacji która zmienia wygląd iOS na tym z OS X, tym razem chodzi o pasek powiadomień. Jak dla mnie o wiele lepiej się prezentuje.

MountainCenter