iOS 6.1  dostępny dla szerokiego grona odbiorców. Jakie zmiany przynosi nam iOS 6.1 ? Za wiele tego nie jest i są to zmiany skierowane bardziej w kierunku nowych urządzeń…zmiany jakie wprowadzono to:

To uaktualnienie zawiera udoskonalenia oraz poprawki błędów, w tym:

– więcej operatorów dla obsługi LTE (pełną listę obsługiwanych operatorów można znaleźć pod adresem www.apple.com/iphone/LTE/),
– subskrybenci iTunes Match mogą teraz pobierać pojedyncze utwory z iCloud,
– nowy przycisk do zerowania ID odbiorcy reklam.

Listę państw w których jest dostępne LTE znajdziecie pod tym linkiem

 

Pliki IPSW dla iOS 6.1

Apple TV IPSW  iOS 5.2 wewnętrznie jako iOS 6.1 

– Dodano obsługę klawiatury przez BT

 

Dobrą informacja może być fakt że grupa Evad3rs poinformowała o wydaniu Jailbreak dla iOS 6.1 podczas niedzielnych rozgrywek Super Bowl. Ciekaw jestem jak długo zajmie Apple wydanie iOS 6.1.1 :) Początek Lutego będzie dla nas bardzo miłym czasem i pewnie dość zabawnym. Zastanawia mnie jednak ciągle jedna sprawa, czy następna wersji iOS to będzie 7.0 czy może dalej będzie to 6.x.x…a co za tym idzie przyzwolenie na zmiany które nic nie wnoszą. Jak długo iOS stylistycznie będzie taki sam ? Nie ma co ukrywać jest troszkę zacofany jest jeśli chodzi o wygląd. Nie wymagam rewolucji i nie wiadomo jakich zmian, ale uważam ze ewolucja powinna mieć miejsce. Skoro miały miejsce zmiany w wyglądzie iPhone i iPod to dlaczego iOS zostaje w tyle i jest taki jak był ? Poczekamy zobaczymy jak to będzie…a Wy jakie macie zdanie ?